LICURICI

Distribution & International Transport

Contact



LICURICI IMPEX SRL – RO4102968 – J04/1020/1993 – Capital social: 1.000.000 RON


SEDIUL SOCIAL:

Onesti, Calea Slanicului F.N., Judetul Bacau

Tel / fax: 0234 316 585

Mail: onesti@licurici.com.ro

BACAU:

Bacau, Calea Romanului nr. 5, Judetul Bacau

Tel / fax: 0234 561 526

Mail: bacau@licurici.com.ro

MOINESTI:

Moinesti, Strada Progresului nr 1, Judetul Bacau

Tel / fax: 0234 361 082

Mail: moinesti@licurici.com.ro

IASI:

Iasi, Strada Aurel Vlaicu nr 78, Judetul Iasi

Tel / fax: 0232 261 526

Mail: iasi@licurici.com.ro

NEAMT:

Piatra Neamt, Calea Fermelor nr 113B, Judetul Neamt

Tel / fax: 0233 222 600

Mail: neamt@licurici.com.ro

VASLUI:

Vaslui, Strada Cuza Voda nr 43, Judetul Vaslui

Tel / fax: 0235 318 586

Mail: vaslui@licurici.com.ro

CAMPULUNG:

Campulung Moldovenesc, Strada Tudor Stefaneli nr 2, Judetul Suceava

Tel / fax: 0230 312 777

Mail: campulung@licurici.com.ro

SUCEAVA:

Calea Unirii nr 35, Judetul Suceva

Tel / fax: 0330 803 432

Mail: suceava@licurici.com.ro

BOTOSANI:

Strada Nucilor, nr 9A, Judetul Botosani

Tel / fax: 0231 516 585

Mail: botosani@licurici.com.ro